Dom pełen drobiazgów. Zobacz, jak mieszka pewna nieszkodliwa gadżeciara (WIDEO)

Utworzono: 2018-03-15 g. 09:44
Autor: redakcja.regiodom
Dom pełen dekoracji
Właścicielka jednego z domów pod Poznaniem mówi o sobie "nieszkodliwa gadżeciara". Zobacz, jak urządziła swoje wnętrza: salon połączony z kuchnią, bibliotekę oraz sypialnię.

Anita i Bogdan mieszkają w domu o powierzchni 167 metrów kwadratowych. Choć wnętrza domu są już pełne drobiazgów, to nie przeszkadza to Anicie w kupowaniu kolejnych dekoracji.

– Lubię drobiazgi, mam słabość do zastawy stołowej. Kubków to mam chyba niezliczoną liczbę. Ale to wcale nie przeszkadza mi w tym, że jak zobaczę jakiś nowy, który mi się podoba, by go nie kupić – mówi Anita Rackowiak-Kołodziejczyk.

Warto zobaczyć wideo: Jak z gruzowiska w kamienicy zrobić piękne mieszkanie

A ile razy w miesiącu właścicielka domu robi zakupy wnętrzarskie? – Codziennie – odpowiada mąż. Na co Anita dodaje: – Nie piję, nie palę, nie mam dzieci, więc jakąś przyjemność z tego życia muszę mieć.
Właścicielka domu nie ogranicza się tylko do kupowania rzeczy. Wiele zmian we wnętrzach to efekt jej pracy. Anita bardzo dużo mebli przemalowuje. Zobacz, jak wygląda pomalowany przez nią stół w jadalni i komoda w sypialni.

Zobacz dom z 1001 drobiazgów 


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news 

Kategorie: Projekty wnętrz
Tagi: aranżacja domu
Zobacz pełną wersję

Zdjęcia