Promocja „Korzystna Przesiadka” do Fiata. W rozliczeniu zostawiasz swoje używane auto lub je złomujesz.

Utworzono: 2020-07-21 g. 11:28
Autor: Monika Jasińska
Promocja „Korzystna Przesiadka” do Fiata. W rozliczeniu zostawiasz swoje używane auto lub je złomujesz.
W Salonach Fiata rusza właśnie promocja „Korzystna Przesiadka”, w ramach której dealerzy marki oferują dodatkowy rabat na nowe Fiaty Tipo i 500 przy pozostawieniu w rozliczeniu lub złomowaniu używanego samochodu.

Chcesz kupić nowego Fiata Tipo lub 500 i nie wiesz, co zrobić ze swoim używanym samochodem? Pozostaw go w rozliczeniu dealerowi Fiata lub dostarcz mu zaświadczenie o jego złomowaniu. W wakacyjnej akcji promocyjnej "Korzystna Przesiadka" przy zakupie nowego Tipo lub 500, salon Fiata przyjmie w rozliczeniu Twoje używane auto dowolnej marki, a transakcję premiuje dodatkowym rabatem w wysokości do 2000 zł. W programie na swoich nowych właścicieli czekają modele bestsellerowej rodziny Tipo i 500 z rocznika 2020 z rabatem nawet do 8900 zł.

„Korzystna Przesiadka" to wakacyjna akcja marki Fiat i autoryzowanych dealerów, łącząca odkup lub złomowanie starego samochodu z nabyciem nowego auta z rodziny Tipo lub 500. Dzięki promocji Klient nie musi już martwić sie o sprzedaż swojego wysłużonego pojazdu, zamieszczenie ogłoszenia czy szukanie nabywcy – zrobi to za niego dealer. Sama wycena używanego auta w salonie jest bezpłatna, a przesiadka do nowego niezwykle atrakcyjna, bo łączy promocyjny upust z pozostałymi akcjami specjalnymi i finansowaniem. Do udziału w programie kwalifikuje również zaświadczenie o zezłomowaniu auta. Dzięki niemu do końca września można nabyć nowego Fiata Tipo z rabatem nawet do 8900 zł a Fiata 500 z upustem 1000 zł i atrakcyjnym finansowaniem.

Promocja „Korzystna Przesiadka" obowiązuje do 30 września 2020 r. i dotyczy Fiata Tipo serii 1 z roku produkcji 2020 i Fiata 500 serii 8 z roku produkcji 2020. Decyzję o odkupie używanego auta podejmuje dealer. 

Kategorie: Nieruchomości
Tagi: czas zakupów samochód
Zobacz pełną wersję

Zdjęcia