Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Na wycinanie drzew trzeba niekiedy kilku zezwoleń

Wycinka drzew na własnej posesji niekiedy jest konieczna. Niektórzy do wycinana drzew na swoim terenie podchodzą „z marszu", nie wiedząc, że mogą w ten sposób wpędzić się w kłopoty. Pozbycie się drzewostanu z własnego gruntu obwarowane jest szeregiem zasad i przepisów.

Przyprawy do przetworów

Przyprawy stosowanie w domowych przetworach często stanowią przysłowiową kropkę nad „i”. To one właśnie nadają smak pysznościom zamkniętym w słoikach. Zobacz, jakie przyprawy i do jakich przetworów warto zastosować.

Kwiaty doniczkowe

Kolorowe liście cieszą nasze oczy jesienią, ale raczej nie wtedy, gdy są to żółte liście kwiatów doniczkowych, stojących w naszym domu. Piszemy, jakie mogą być tego przyczyny i jak temu zaradzić.

Kiwano to inaczej kolczasty ogórek

Kiwano to inaczej ogórek afrykański lub ogórek rogaty, bo taką też nosi nazwę. U nas jest jeszcze mało popularne, a szkoda. Przedstawiamy więc kiwano.

Astry na rabacie

Astry to królowe jesiennych rabatek. Są to jedne z najbardziej znanych kwiatów wśród polskich działkowców. Zazwyczaj kojarzą się z jesienią, bo gdy tylko kończy się czas kolorów w ogródku, astry nadal przyciągają uwagę swoimi żywymi barwami. Dzięki nim ogród do pierwszych przymrozków tętni życiem.

Sprzątanie grobów

Usługę sprzątania grobów swoich bliskich może zamówić każdy, choć najczęściej robią to osoby, które mają problemy z e zdrowiem lub zabiegane. Podajemy przykładowe stawki za mycie grobów na zamówienie. Zobacz, jakie usługi niestandardowe świadczą firmy sprzątające groby.

Grzejniki żeberkowe nie wychodzą z mody

Niektórzy chętnie pozbywają się grzejników żeberkowych przy pierwszej nadarzającej się okazji, inni bronią ich jak niepodległości. Kaloryfery żeberkowe, które miały odejść do lamusa, przeżywają swoisty renesans popularności.

Wielka płyta

Nawet 40 proc. wszystkich mieszkań w polskich miastach można znaleźć w blokach z wielkiej płyty. Gdzie takich lokali jest najwięcej i dlaczego wciąż chętnie je kupujemy?

Pieniążek (pilea) w doniczce

Pilea, czyli tzw. pieniążek (po angielsku Chinese money plant lub Missionary plant) uwiodła miłośników kwiatów doniczkowych. Kwiat to urokliwy, bo jego liście przypominają kształtem monety. Piszemy o pieniążku, który od paru miesięcy robi furorę.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06