Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Roleta rzymska zaciemniająca

Rolety rzymskie to materiał podnoszony za pomocą mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznureczkiem. Drapowania i marszczenia, które powstają na roletach rzymskich nadają aranżacji eleganckiego sznytu.

Suszarka nawannowa

Suszenie prania w czasie, gdy na dworze deszcz i coraz niższe temperatury przysparza trochę problemów, bo wyprane ubrania muszą schnąć w domu. Radzimy, co zrobić, by było to jak najmniej uciążliwe i nie groziło pojawieniem się pleśni w mieszkaniu.

Boże Narodzenie

Filetowanie i smażenie ryb sprawia Ci trudność? A może robienie pierogów nie jest Twoją domeną? Nasze sposoby na przygotowywanie potraw wigilijnych na pewno Ci pomogą.

Koza zamontowana w salonie

Piec wolnostojący powszechnie zwany kozą daje efekt kominka,ale mniejszym kosztem. Nieskomplikowana instalacja kozy to dodatkowy walor tego urządzenia grzewczego, a urodą naprawdę nie ustępują tradycyjnym kominkom.

Odnawialne źródła energii

Odnawialne źródła energii, w skrócie nazywane są OZE. Oznaczają one zasoby naturalne, które się nie wyczerpują. Pozyskiwanie ciepła i prądu z tych źródeł cieszy się coraz większą popularnością, również w Polsce. Piszemy, skąd pozyskuje się czystą i bezpieczną energię.

Boczniaki

Niewielkim nakładem sił i środków możemy sami uprawiać grzyby w domu. Radzimy, jak prowadzić domową uprawę boczniaków, pieczarek czy mniej znanych u nas grzybków shitake.

Mieszkając w centrum miasta możny być narażeni na nadmierny hałas w mieszkaniu

Hałas w mieszkaniu to częsta przypadłość nieruchomości w centrach miast czy na terenach śródmiejskich. Zobacz, jak radzić sobie z hałasem w mieszkaniu.

Mieszkania służbowe pokusą dla pracowników?

Wraz ze wzrostem mobilności zawodowej Polaków rośnie zapotrzebowanie na mieszkania służbowe. Firmy, które zaoferują je pracownikom, mogą na takiej inwestycji sporo zyskać.

Remont domu

Nie musisz budować nowego domu. Stare budownictwo może być świetną bazą. Niestety, koszt takiego remontu jest wyższy niż wybudowanie domu od podstaw.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06