Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Lakier do włosów ma wszechstronne zastosowanie

Każda kobieta, która chce, aby jej fryzura utrzymała się przez cały wieczór, używa lakieru do włosów. To on sprawia, że stylizacja włosów jest trwała i żaden deszcz i wiatr jej nie zniszczy!

Aplikacje pokazujące jakość powietrza

Nowoczesne aplikacje pozwalają na sprawdzanie stanu powietrza w różnych miejscach w Polsce i na świecie za pośrednictwem smartphona. Niektóre z nich pokazują też prognozę pogody, a nawet kierunek wiatru. Zobacz listę najlepszych aplikacji do minitoringu jakości powietrza.

ogrzewanie GUS

GUS sprawdził, jakie typy ogrzewania są najczęściej stosowane w nowych mieszkaniach i domach. Na prowadzeniu znalazły się ciepło sieciowe oraz gaz.

Czyszczenie i konserwacja pralki to gwarancja jej dłuższego działania

Pralka ma swoją żywotność, jak każde urządzenie elektryczne ulega awariom. Oto 5 błędów, które robimy naszym pralkom oraz najczęstsze awarie występujące w tym urządzeniu. Podpowiadamy także jak naprawić pralkę samemu i czy jest to możliwe?

Toaleta to nie śmietnik

Zapchana toaleta to nic miłego, ale jesteśmy sami sobie tego winni jeśli traktujemy ubikację jak śmietnik. Niewiele osób wie, że do kanalizacji powinien trafić tylko papier, a w wielu miejscach nawet on jest wyrzucany oddzielnie do kosza.

Suszenie ubrań w mieszkaniu

Suszenie ubrań w domu to dla wielu mieszkańców bloków jedyne rozwiązanie, zwłaszcza jesienią i zimą. Jak się okazuje, czyniąc w ten sposób, zagrażamy swojemu zdrowiu. Zatem gdzie i jak suszyć pranie w domu? Podpowiadamy

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06