Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Papaja - owoc

Przypomina gruszkę z wyglądu, a mango i melona w smaku. To jednak papaja, u nas zdobywająca popularność. Przedstawiamy ten owoc.

Panele fotowoltaiczne

Jaki jest koszt instalacji fotowoltaicznej, jakie są możliwości finansowania i czy warto instalować system fotowoltaiczny w domu? Podpowiadamy.

Cebula na szczypior

Nie masz ogródka, a chcesz mieć szczypior? Możesz w domu uprawiać szczypiorek. Rozwiązanie jest proste, jak prosta jest ta uprawa.

Granaty nie cieszą sie u nas wielką popularnością. Czy słusznie?

Owoc granatu (a właściwie granatowca właściwego) jest chyba jednym z najbardziej niedocenianych w naszej diecie. Dlaczego popełniamy błąd nie włączając go do naszego jadłospisu?

Mieszkanie Plus

Program rządowy Mieszkanie Plus jest adresowany do przeciętnych Polaków, przeciętnie zarabiających, których nie stać na zakup własnego mieszkania. Potencjalni lokatorzy już mogą się przekonać, czy będzie ich stać na czynsz w ramach Mieszkania Plus.

Domy z kontenerów

Dowiedz się, na czym polega budowanie domów z kontenerów, czy rzeczywiście nie wymagają one pozwolenia na budowę i czy warto w nie inwestować? Sprawdzamy.

Odczuwanie bólu

Gdy boli głowa, gardło, ucho czy ząb, nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować ani w dzień, ani w nocy. Można sięgnąć po tabletki, albo od razu iść do lekarza. Można też spróbować zwalczyć te dolegliwości babcinymi sposobami. Piszemy o domowych sposobach walki z bólem.

Jak czyścić i dbać o akcesoria do sprzątania?

Dowiedz się, jak czyścić przybory do sprzątania, takie jak szczotki toaletowe, gąbki, ścierki, mopy oraz inne akcesoria, aby służyły Ci przez długi czas i nie roznosiły brudu oraz bakterii po domu.

Deweloperski Fundusz Gwarancyjny

Deweloperom ma dojść kolejny obowiązek. Od każdej wpłaconej przez klienta kwoty będą musieli przekazywać maksymalnie 5 procent na specjalny fundusz. Jednocześnie ochronę mają zyskać klienci tychże firm. Tłumaczymy, czym ma być Deweloperski Fundusz Gwarancyjny.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06