Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Cebula na szczypior

Nie masz ogródka, a chcesz mieć szczypior? Możesz w domu uprawiać szczypiorek. Rozwiązanie jest proste, jak prosta jest ta uprawa.

Papaja - owoc

Przypomina gruszkę z wyglądu, a mango i melona w smaku. To jednak papaja, u nas zdobywająca popularność. Przedstawiamy ten owoc.

Wiosenne kwiaty

Wiosenne promienie słońca już dają o sobie znać, ogrzewając ziemię. Przyszedł czas na kwietniowe prace w ogrodzie i warzywniaku. Zobacz, co robić wiosną na działce.

Granaty nie cieszą sie u nas wielką popularnością. Czy słusznie?

Owoc granatu (a właściwie granatowca właściwego) jest chyba jednym z najbardziej niedocenianych w naszej diecie. Dlaczego popełniamy błąd nie włączając go do naszego jadłospisu?

Jak czyścić i dbać o akcesoria do sprzątania?

Dowiedz się, jak czyścić przybory do sprzątania, takie jak szczotki toaletowe, gąbki, ścierki, mopy oraz inne akcesoria, aby służyły Ci przez długi czas i nie roznosiły brudu oraz bakterii po domu.

Kwitnąca magnolia

Kwiaty magnolii wyglądają z daleka jak tulipany. Mają nawet 15 cm długości. Pojawiają się na krzewie, zanim ukażą się pierwsze liście. Magnolia wzbudza zachwyt.

Ręczniki papierowe - niezywkłe zastosowania w domu

Ręczniki papierowe - tani produkt o wszechstronnym zastosowaniu, nie tylko w kuchni. Zobacz, do czego mogą Ci się przydać ręczniki w rolce.

Domy z kontenerów

Dowiedz się, na czym polega budowanie domów z kontenerów, czy rzeczywiście nie wymagają one pozwolenia na budowę i czy warto w nie inwestować? Sprawdzamy.

Zielona ściana

Ogród wertykalny może być ciekawym rozwiązaniem dla domu, biura czy firmy. Założeniem ogrodu pionowego mogą zająć się wyspecjalizowane firmy, ale niewielki ogród wertykalny - przy odrobinie wiedzy i zaangażowania - każdy może urządzić sam.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06