Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Użytkowanie wieczyste znika

Użytkowanie wieczyste przekształciło we własność już ponad 900 tys. Polaków. Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju szacuje, że zaświadczenie o przekształceniu otrzymają do końca roku wszyscy uprawnieni.

Nowa ustawa śmieciowa – ceny za niesegregowanie odpadów wzrosną nawet do 4 razy

Jakie zmiany przyniesie nowa ustawa śmieciowa? Kto straci, a kto zyska na zmianie przepisów? Piszemy, czego będzie dotyczyła nowelizacja.

Podział majątku po rozwodzie budzi sporo komplikacji

Sprawy rozwodowe, gdy w grę wchodzi podział majątku, potrafią ciągnąć się latami. Największe konflikty budzi zawsze wśród byłych małżonków podział nieruchomości. Problemów można jednak uniknąć. Jak?

Muszki owocówki - jak z nimi walczyć?

Muszki owocówki są natrętne, a do tego trudno się ich pozbyć. Zobacz, jak radzić sobie z uciążliwymi muszkami owocówkami. Blogerka Kinga Petrus pokazuje pomysły na pułapki na te insekty.

Owoce i warzywa

Jeśli myślisz, że po przyniesieniu do domu wszystkie owoce i warzywa powinny zostać od razu umyte i włożone do lodówki, to się mylisz. Radzimy, jak przedłużyć świeżość owoców i warzyw.

Przetwory do słoików na zimę z cukinią

Druga połowa lata to idealny czas na przygotowywanie zapraw z cukinii. Właśnie wtedy jest bowiem najsmaczniejsza i najłatwiej dostępna. Pomysłów na przetwory z cukinii jest mnóstwo, my podajemy kilka prostych i sprawdzonych przepisów w wersji na słodko i wytrawnie.

Zbiornik na deszczówkę – czy warto go mieć i jak dobrać jego wymiary. Czy warto inwestować w odzysk wody deszczowej

Zagospodarowanie i wykorzystanie wody deszczowej to nie tylko ekologiczna moda, lecz również sposób na oszczędność. Do magazynowania wody deszczowej wykorzystywane są specjalne zbiorniki na deszczówkę. Podpowiadamy, jak dobrać ich wymiary i czy opłaca się inwestować w instalację wody deszczowej.

Kredyt hipoteczny

Ciasny, ale własny – z tego założenia wychodzą ci, którzy nie mają swojego mieszkania, lecz zamierzają je kupić. Inni mieszkanie, owszem, mają, ale chcą kupić kolejne: większe albo na wynajem. Jest plan, jest jednak też pytanie: jak zdobyć pieniądze na wkład własny. Próbujemy odpowiedzieć.

Program Pełnym oddechem

Do walki ze smogiem w Polsce przyłącza się coraz więcej instytucji. Alternatywę dla rządowego programu „Czyste Powietrze” zaproponował niedawno Bank Ochrony Środowiska. Na czym polegać będzie program „Pełnym oddechem”?

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06