Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Na wycinanie drzew trzeba niekiedy kilku zezwoleń

Wycinka drzew na własnej posesji niekiedy jest konieczna. Niektórzy do wycinana drzew na swoim terenie podchodzą „z marszu", nie wiedząc, że mogą w ten sposób wpędzić się w kłopoty. Pozbycie się drzewostanu z własnego gruntu obwarowane jest szeregiem zasad i przepisów.

Kwiaty doniczkowe

Kolorowe liście cieszą nasze oczy jesienią, ale raczej nie wtedy, gdy są to żółte liście kwiatów doniczkowych, stojących w naszym domu. Piszemy, jakie mogą być tego przyczyny i jak temu zaradzić.

Dyrektywa Ecodesign (Ekoprojekt) – nowe wymagania dla kotłów na paliwo stałe od 2020 r.

Dnia 1 stycznia 2020 r. wejdzie w życie Dyrektywa Ecodesign dotycząca wymagań emisyjnych i energetycznych dla kotłów na paliwo stałe. Co zmienią nowe przepisy i co to oznacza dla konsumentów? O tym w artykule.

Fuksje (ułanki)

Fuksje nadają się na balkony, tarasy, rabaty. Można tworzyć z nich formy pienne lub sadzić zwisające odmiany w podwieszanych pojemnikach. Warto zachować fuksje na przyszły sezon.

Kiwano to inaczej kolczasty ogórek

Kiwano to inaczej ogórek afrykański lub ogórek rogaty, bo taką też nosi nazwę. U nas jest jeszcze mało popularne, a szkoda. Przedstawiamy więc kiwano.

Astry na rabacie

Astry to królowe jesiennych rabatek. Są to jedne z najbardziej znanych kwiatów wśród polskich działkowców. Zazwyczaj kojarzą się z jesienią, bo gdy tylko kończy się czas kolorów w ogródku, astry nadal przyciągają uwagę swoimi żywymi barwami. Dzięki nim ogród do pierwszych przymrozków tętni życiem.

Aplikacje pokazujące jakość powietrza

Nowoczesne aplikacje pozwalają na sprawdzanie stanu powietrza w różnych miejscach w Polsce i na świecie za pośrednictwem smartphona. Niektóre z nich pokazują też prognozę pogody, a nawet kierunek wiatru. Zobacz listę najlepszych aplikacji do minitoringu jakości powietrza.

Sprzątanie grobów

Usługę sprzątania grobów swoich bliskich może zamówić każdy, choć najczęściej robią to osoby, które mają problemy z e zdrowiem lub zabiegane. Podajemy przykładowe stawki za mycie grobów na zamówienie. Zobacz, jakie usługi niestandardowe świadczą firmy sprzątające groby.

Pralka wymaga okresowej, starannej pielęgnacji

Telewizyjne reklamy sugerują, że najgroźniejszym wrogiem pralek jest osadzający się w nich kamień. Z nim dość łatwo walczyć, czego nie można powiedzieć o grzybie, który w wilgotnym środowisku ma idealne warunki do namnażania się.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06