Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Podkwiatki poinsecji

Co najmniej od kilkunastu lat w okresie Bożego Narodzenia gwiazda betlejemska jest ulubioną ozdobą naszych mieszkań. Doskonale wpisuje się swoją urodą w świąteczny nastrój tych dni.

Dzbanek filtrujący

Dla jednych dzbanek filtrujący to sprzęt AGD niezbędny w domu, dla innych zbędny wydatek, który nie przynosi oczekiwanych rezultatów. I jedni i drudzy mogą mieć trochę racji.

Lepienie pierogów

Pierogi są jednym z głównych dań wigilijnych. Pewnie, że można je kupić, ale bardziej będą smakowały te własnoręcznie przygotowane. Lepienie pierogów wcale nie jest takie trudne.

Segregacja odpadów w mieszkaniu

Od stycznia odpady segregować będziemy na pięć frakcji. Wiele osób zastanawia się, jak pomieścić pięć koszy na odpady w małej kuchni. Ale – czy na pewno potrzeba ich tak wiele?

walka z kopciuchami

Powstało oprogramowanie, które pomoże urzędnikom wykryć internetowe oferty sprzedaży niezgodnych z normami kotłów na paliwo stałe. Ma to być kolejny krok w kierunku poprawy jakości powietrza w Polsce.

Sabotek (łac. Paphiopedilum)

Sabotek ma oryginalny kształt kwiatów i jest dość wymagający. Jest to bardzo piękny, azjatycki storczyk.Jego wygląd niektórym kojarzy się z roślinami owadożernymi. Poznaj tajemnicę storczyka o nazwie sabotek i zobacz, jak o niego dbać.

Suszarka nawannowa

Suszenie prania w okresie jesienno-zimowym to spore wyzwanie, szczególnie dla właścicieli małych mieszkań i domów. Zobacz sprawdzone sposoby na suszenie prania, jeśli nie masz suszarki bębnowej.

Dyrektywa Ecodesign (Ekoprojekt) – nowe wymagania dla kotłów na paliwo stałe od 2020 r.

Dnia 1 stycznia 2020 r. wejdzie w życie Dyrektywa Ecodesign dotycząca wymagań emisyjnych i energetycznych dla kotłów na paliwo stałe. Co zmienią nowe przepisy i co to oznacza dla konsumentów? O tym w artykule.

Czym ogrzewać dom, żeby ograniczyć zjawisko smogu

Największy wpływ na zjawisko smogu w Polsce ma tzw. niska emisja, czyli zanieczyszczenia pochodzące z kotłów w domach jednorodzinnych. Dążąc do poprawy stanu powietrza, najprościej jest tego dokonać wymieniając kotły. Podpowiadamy, na jakie źródło ciepła warto postawić, by ograniczyć zjawisko smogu.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06