Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

licytacja komornicza

Zaproponowano trzy duże zmiany w polskim prawie, które mają poprawić sytuację dłużników. Chodzi m.in. o kwestie związane z egzekucją komorniczą.

mikroapartamenty

Mieszkania na sprzedaż o powierzchni 10–11 m kw. przyciągają uwagę inwestorów. W Polsce można je znaleźć m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Trójmieście.

Pchły najczęściej atakują psy i koty

Pchły w domu mogą pojawić się w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Łatwiej o ich obecność wtedy, gdy jednym z domowników jest kot lub pies, zwłaszcza gdy wychodzą na spacery i mają kontakt z innymi zwierzętami. Przy odrobinie pecha jednak może okazać się, że pchły w domu są mimo braku zwierząt.

fotowoltaika dofinansowanie 2020

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na fotowoltaikę. Sprawdzamy, z jakich źródeł dofinansowania może skorzystać inwestor indywidualny.

Zmechacenia na odzieży

Brzydkie zmechacenia pojawiają się na swetrach czy bluzach czasem po paru praniach, a bywa że już po pierwszym. Można się ich pozbyć. Piszemy, jak usunąć zmechacenia i brzydkich kłaczków z ubrań.

Chusteczki nawilżające dla dzieci

Chusteczki nawilżane służą nie tylko do utrzymania skóry malucha w czystości. Mamy wiedzą, że te chusteczki można wykorzystać do zadań specjalnych, choćby czyszczenia mebli, butów, a nawet do lokowania włosów. Piszemy, do jakich zadań przydadzą się tego rodzaju chusteczki.

Pościel

Krochmal, niby przeżytek, a jednak nawet nowoczesne panie domu po niego sięgają. Piszemy, do czego służy krochmal i jak go samodzielnie przygotować w parę minut.

Zatkany odpływ wody w umwalce

Problem z zatkanym odpływem zaczyna się niewinnie: woda spływająca w rury charakterystycznie bulgocze. Potem spływa wolniej, nie tak płynnie jak dotąd. A na koniec... mały domowy dramat z hydraulikiem w tle. Zobacz, jak uporać się z zatkanym odpływem.

Geranium

Geranium jest rośliną leczniczą. Anginowiec (anginka) należy do tej samej rodziny roślin co balkonowe pelargonie, i nawet podobnie wygląda. Ma intensywny cytrynowo-różany zapach i pomaga w wielu dolegliwościach.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06