Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Radiobudzik z wbudowaną kamerą

Radiobudzik może choć trochę umilić poranne wstawanie, gdy z jego głośnika usłyszymy ulubioną piosenkę lub audycję radiową. To tylko jeden powód, dla którego warto go mieć. Piszemy, do czego tak naprawdę przydaje się radiobudzik.

Wodomierz

Jeśli sądzisz, że zużywasz mniej wody niż wskazuje wodomierz, to do głowy przychodzą ci dwa rozwiązania. Po pierwsze, woda wycieka. Po drugie, urządzenie wadliwie działa.

Zmechacenia na odzieży

Brzydkie zmechacenia pojawiają się na swetrach czy bluzach czasem po paru praniach, a bywa że już po pierwszym. Można się ich pozbyć. Piszemy, jak usunąć zmechacenia i brzydkich kłaczków z ubrań.

Chusteczki nawilżające dla dzieci

Chusteczki nawilżane służą nie tylko do utrzymania skóry malucha w czystości. Mamy wiedzą, że te chusteczki można wykorzystać do zadań specjalnych, choćby czyszczenia mebli, butów, a nawet do lokowania włosów. Piszemy, do jakich zadań przydadzą się tego rodzaju chusteczki.

Oliwa z oliwek

Oliwa z oliwek znajduje zastosowanie w kuchni. I to oczywiste dla wszystkich. Tymczasem można wykorzystać ją również w innych celach. Poznaj nietypowe zastosowania oliwy z oliwek.

Zastosowanie soli

Sól jest najpopularniejszą przyprawą. Przydaje się jednak nie tylko do przygotowywania smacznych posiłków. Sól możemy wykorzystać również w praniu, sprzątaniu i płukaniu gardła. Zobacz wideo z najciekawszymi domowymi trikami solnymi.

W przyszłym roku więcej zapłacimy za niemal wszystko

Rok 2020 upłynie pod znakiem podwyżek. Niektóre wejdą w życie z początkiem stycznia, inne przegłosować muszą jeszcze rady miast i gmin. Pewne jest natomiast, że utrzymanie gospodarstwa domowego będzie kosztowało więcej.

Nietypowe zastosowania rolki do ubrań w domu

Rolka do czyszczenia ubrań może mieć znacznie więcej zastosowań, niż nam się wydaje. Poznaj nasze propozycje wykorzystania tego niepozornego przyrządu w domu.

Zatkany odpływ wody w umwalce

Problem z zatkanym odpływem zaczyna się niewinnie: woda spływająca w rury charakterystycznie bulgocze. Potem spływa wolniej, nie tak płynnie jak dotąd. A na koniec... mały domowy dramat z hydraulikiem w tle. Zobacz, jak uporać się z zatkanym odpływem.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06