Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Aranżacja małego domu: ciekawe pomysły na mały domek. Jak optycznie powiększyć wnętrze?

Aranżacja małego domu może być dużym wyzwaniem. Na niewielkiej przestrzeni trzeba w sposób funkcjonalny rozmieścić wszystkie meble oraz ukryć to, czego nie używamy codziennie.

remont koronawirus

W zeszłym roku blisko połowa Polaków przeprowadziła remont. Z powodu koronawirusa z Wuhan rok 2020 zapowiada się jednak źle dla branży remontowej.

działka budowlana

Jak znaleźć działkę budowlaną, która spełni wszystkie oczekiwania? Zapytaliśmy o to osoby, którym udało się kupić wymarzony kawałek gruntu.

Mszyce w ogrodzie

Mszyce i przędziorki to niepozorne stworzonka będące prawdziwym utrapieniem ogrodników. Na szczęście są na nie sposoby. Zanim sięgniemy po preparaty chemiczne, warto sprawdzić arsenał Natury. Będzie taniej i bezpieczniej. Zobacz, jak pozbyć się mszycy i przędziorków.

czyste powietrze

NFOŚiGW uruchamia możliwość składania wniosków w programie „Czyste Powietrze” drogą elektroniczną. Ma to uprościć i przyspieszyć proces uzyskiwania dotacji.

budowa ogrodzenia domu

Ogrodzenie domu na ogół nie wymaga zgłoszenia ani pozwolenia na budowę. Od tej reguły są jednak wyjątki, które trzeba znać.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06