Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Oszuści mieszkaniowi na rynku sprzedaży

Znajdujesz idealne mieszkanie, podpisujesz ze sprzedającym umowę u notariusza i... zostajesz z niczym. Oszuści mieszkaniowi stosują wiele metod, żeby oszukać kupujących. Podpowiadamy, na co uważać.

Nowa ustawa śmieciowa – ceny za niesegregowanie odpadów wzrosną nawet do 4 razy

Jakie zmiany przyniesie nowa ustawa śmieciowa? Kto straci, a kto zyska na zmianie przepisów? Piszemy, czego będzie dotyczyła nowelizacja.

"Czyste powietrze" działa na razie dzięki środkom krajowym

Niedawno media obiegła informacja o tym, że Komisja Europejska nie zdecyduje się na finansowanie programu „Czyste Powietrze" w obecnej formie. Rząd odpowiada, że to nieprawda. Czy program "Czyste Powietrze" zostanie zmieniony i rozszerzony?

Zbiornik na deszczówkę – czy warto go mieć i jak dobrać jego wymiary. Czy warto inwestować w odzysk wody deszczowej

Zagospodarowanie i wykorzystanie wody deszczowej to nie tylko ekologiczna moda, lecz również sposób na oszczędność. Do magazynowania wody deszczowej wykorzystywane są specjalne zbiorniki na deszczówkę. Podpowiadamy, jak dobrać ich wymiary i czy opłaca się inwestować w instalację wody deszczowej.

Moskitiery są skuteczne w walce z komarami

Problem dokuczliwych komarów wraca co roku. Tym razem jednak owady są wyjątkowo liczne i zajadłe. Tak bardzo, że jeden z posłów zgłosił wniosek o wykorzystanie do walki z komarami pododdziałów wojsk chemicznych.

Odbiór mieszkania od dewelopera

Wiele osób przekonało się, że błędy popełnione podczas odbioru mieszkania mogą dawać się we znaki przez kolejne lata. Tym bardziej, że dochodzenie swoich praw po fakcie bywa trudne.

Kredyt hipoteczny

Ciasny, ale własny – z tego założenia wychodzą ci, którzy nie mają swojego mieszkania, lecz zamierzają je kupić. Inni mieszkanie, owszem, mają, ale chcą kupić kolejne: większe albo na wynajem. Jest plan, jest jednak też pytanie: jak zdobyć pieniądze na wkład własny. Próbujemy odpowiedzieć.

Zmiany w obrocie ziemią rolną

Osoby, którym nie podobały się wprowadzone w 2016 r. przepisy o obrocie ziemią rolną, mają powody do zadowolenia. Nowelizacja ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego została podpisana przez prezydenta i w czerwcu 2019 r. wchodzi w życie. Co się zmienia?

Bloki z wielkiej płyty z dopłatami

Dopłaty do prac remontowych i ociepleniowych oraz premie finansowe dla stosujących odnawialne źródła energii – takie zmiany ma wprowadzić nowelizacja ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów. Kto będzie mógł skorzystać z rządowego wsparcia?

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06