Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Sezon na szparagi trwa krótko - warto się pospieszyć

Dla smakoszy szparagów właśnie nadszedł oczekiwany długo czas żniw. Warzywa te najsmaczniejsze są w maju i czerwcu. Radzimy, jakie szparagi kupować najlepiej i jak je gotować, by były smaczne.

ustawowe wakacje kredytowe

Coraz bliższe ukończenia są prace nad przepisami, które wprowadzą nowe, ustawowe wakacje kredytowe. Będą mogły z nich skorzystać także osoby, które już zawiesiły spłatę rat w banku.

Margerytki w ogródku

Piękna margerytka o klasycznych kwiatostanach, ozdobionych białymi płatkami z żółtą kulką w środku, dekoruje rabaty od czerwca aż do jesieni, a domy przez okrągły rok. Zalet ma wiele: jest uniwersalna, bajkowa i prosta w uprawie.

Odkażanie domu po chorobie

Dowiedz się jak sprzątać, by odkazić mieszkanie po chorobie. Podpowiadamy, na co zwrócic uwagę, by dobrze oczyścić mieszkanie z wirusów i bakterii.

System wykorzystania deszczówki

Magazynowanie i wykorzystanie wody deszczowej to ważny aspekt w kontekście suszy, którą mamy. Wiosna i lato to czas, kiedy najintensywniej podlewamy ogrody. Zbieranie wody deszczowej to łatwy i tani sposób na dorodne rośliny i warzywa. Radzimy, jak zbierać deszczówkę.

czyste powietrze nowe zasady

Sprawdziliśmy, jak zmieniły się zasady programu, który pozwala uzyskać dofinansowanie do wymiany źródła ciepła, prac termomodernizacyjnych i montażu instalacji fotowoltaicznej.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06