Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Nowoczesne sposoby odczytu stanów licznika ujawnią oszustwo i awarię wodomierza

Przepływy zwrotne, czyli zwrotki wody w wodomierzach najczęściej są wynikiem oszustwa, którego dopuszczają się lokatorzy. Czasem jednak zaburzenia w przepływie wody wynikać mogą z usterek armatury w łazienkach i kuchniach.

Nasiona

Co decyduje o powodzeniu uprawy? W dużej mierze jakość materiału. Podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze nasion i cebulek kwiatowych, by cieszyć się pięknymi i zdrowymi roślinami.

Mieszkanie Plus

Program rządowy Mieszkanie Plus jest adresowany do przeciętnych Polaków, przeciętnie zarabiających, których nie stać na zakup własnego mieszkania. Potencjalni lokatorzy już mogą się przekonać, czy będzie ich stać na czynsz w ramach Mieszkania Plus.

Olejek z drzewa herbacianego

Olejek z drzewa herbacianego pomoże przy problemach ze skórą i włosami. Ale ma on zastosowanie nie tylko w kosmetyce. Zobacz, jakie właściwości ma olejek z drzewa herbacianego.

Dokarmianie ptaków

Karmnik dla ptaków wykonać możemy własnoręcznie, łącząc pożyteczne z przyjemnym - uczymy najmłodszych, jak dbać o ptaki zimową porą. Karmnik możemy także kupić. Nowoczesne domki dla ptaków kuszą designem i funkcjonalnością. Zobacz, na jaki karmnik się zdecydować.

Pyszne faworki

Faworki (zwane też chrustem) to pyszne, chrupiące ciasteczka. Smaży się je w okresie karnawału i na tłusty czwartek. Podajemy sprawdzone przepisy na faworki tradycyjne, na piwie, bezglutenowe i dietetyczne.

Betonowa kostka brukowa w ogrodzie

Kostki brukowe różnią się między sobą nie tylko materiałem, kształtem, kolorem czy fakturą. Wyróżnia je również rodzaj krawędzi. Są więc kostki brukowe z fazą, z mikrofazą lub bez fazy. Oprócz wyglądu krawędzie kostki mają też różne cechy użytkowe i zastosowanie.

Mieszkania dla seniorów

Mieszkania dla seniorów powinny oferować więcej wygód i udogodnień niż typowe lokale mieszkalne. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wybierając mieszkanie dla osoby starszej.

Ładne usta

Jak masz zniszczone dłonie, wcieraj w nie wazelinę – radziły nasze babcie. Wazelina jest kojarzona właśnie z kosmetykiem, jednak ma jeszcze inne zastosowanie. Piszemy, gdzie jeszcze sprawdzi się wazelina.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06