Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Liście komarzycy

Komarzyca to bylina, jak mawiają niektórzy ogrodnicy, typu 2 w 1. Zdobi ogród lub balkon, a jednocześnie przepędza natrętne komary, ponieważ wydziela zapach podobny do kamfory, którego nie znoszą te insekty.

Wentylatory do walki z upałem

Wysokie temperatury i mocne słońce sprawiają, że w mieszkaniach jest gorąco i duszno. Co zrobić, żeby zapewnić sobie trochę bardziej komfortowe warunki?

Podlewanie ogrodu

Podlewanie roślin w ogrodzie, niby prosta sprawa, a jednak niektórzy miewają z tym problemy. Piszemy, jak podlewać ogród w upalne dni, żeby nie zaszkodzić roślinom, tylko im pomóc.

Kredyt hipoteczny

Ciasny, ale własny – z tego założenia wychodzą ci, którzy nie mają swojego mieszkania, lecz zamierzają je kupić. Inni mieszkanie, owszem, mają, ale chcą kupić kolejne: większe albo na wynajem. Jest plan, jest jednak też pytanie: jak zdobyć pieniądze na wkład własny. Próbujemy odpowiedzieć.

Zmiany w obrocie ziemią rolną

Osoby, którym nie podobały się wprowadzone w 2016 r. przepisy o obrocie ziemią rolną, mają powody do zadowolenia. Nowelizacja ustawy o kształtowaniu ustroju rolnego została podpisana przez prezydenta i w czerwcu 2019 r. wchodzi w życie. Co się zmienia?

Bloki z wielkiej płyty z dopłatami

Dopłaty do prac remontowych i ociepleniowych oraz premie finansowe dla stosujących odnawialne źródła energii – takie zmiany ma wprowadzić nowelizacja ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów. Kto będzie mógł skorzystać z rządowego wsparcia?

Kredyt hipoteczny. Lepsze raty równe czy malejące?

Zaciągając kredyt hipoteczny, musimy dokonać wyboru – raty równe czy malejące? Odpowiedź brzmi: obie opcje mogą się opłacać, jednak nie w każdej sytuacji. Sprawdź, który typ raty będzie najlepszy dla Ciebie.

Budowa domku letniskowego - warunki

Domek letniskowy – jaki to budynek według przepisów? Kiedy wybudujemy domek rekreacyjny na podstawie zgłoszenia, a kiedy wymagane jest pozwolenie na budowę? Jakie są warunki budowy domu letniskowego na działce? Odpowiedzi znajdziesz w niniejszym artykule.

Sadzenie róż pnących

Róże pnące to piękna ozdoba ogrodu. Musimy je tylko posadzić przy odpowiedniej podporze, np. pergoli oraz dbać o to, by nie zaatakowały ich szkodniki roślin

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06