Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Dezynfekcja mieszkania w czasie pandemii koronawirusa

Dezynfekcja mieszkania do niedawna była przeprowadzana w szczególnych sytuacjach, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem, warto ją przeprowadzać częściej. Podpowiadamy, jak pozbyć się wirusów domowymi środkami.

czyste powietrze

Ruszył nowy nabór wniosków w programie „Czyste Powietrze”. Osoby mniej majętne mogą uzyskać wyższe niż dotąd dotacje na termomodernizację i fotowoltaikę.

Kredyt hipoteczny

Od początku pandemii banki udzielają mniej kredytów mieszkaniowych i gotówkowych niż przedtem. Kolejna fala zachorowań raczej nie poprawi tej sytuacji.

maseczka

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń pojawiło się wiele wątpliwości dotyczących m.in. obowiązku noszenia maseczki. Wyjaśniamy najważniejsze kwestie.

Naucz się porannego wstawania - to ma wiele korzyści

Jak wstać rano, kiedy za oknem jest jeszcze ciemno? Niestety poranne wstawanie to przykry obowiązek większości ludzi i nie da się tego uniknąć. Najgorzej mają śpiochy, jednak i na nich są skuteczne sposoby, które ułatwią im obudzić się przed wschodem słońca.

Pościel o ręczniki do prania

Pewnie przypuszczasz, że znasz odpowiedzi na to z pozoru błahe pytanie, jak często prać pościel, ręczniki i piżamy. Jednak możesz się mylić. Spieszymy z pomocą i wyjaśniamy (WIDEO)

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06