Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

Kania to jeden ze smaczniejszych grzybów jadalnych

Czubajka kania to dorodny i niezwykle smaczny grzyb, który jednak nie przez wszystkich jest chętnie zbierany. Część osób boi się, że czubajka kania jest łatwa do pomylenia z muchomorem sromotnikowym. Czy faktycznie można te grzyby pomylić?

Kotlety mielone

Kotlety mielone należą do najczęściej serwowanych dań obiadowych w Polsce. Oprócz tradycyjnych mielonych, do wyboru mamy choćby pulpety w sosie pomidorowym, pulpety w sosie koperkowym albo kotlety pożarskie. Radzimy, jak zrobić pyszne mielone.

Astry na rabacie

Astry to królowe jesiennych rabatek. Są to jedne z najbardziej znanych kwiatów wśród polskich działkowców. Zazwyczaj kojarzą się z jesienią, bo gdy tylko kończy się czas kolorów w ogródku, astry nadal przyciągają uwagę swoimi żywymi barwami. Dzięki nim ogród do pierwszych przymrozków tętni życiem.

Podział majątku po rozwodzie budzi sporo komplikacji

Sprawy rozwodowe, gdy w grę wchodzi podział majątku, potrafią ciągnąć się latami. Największe konflikty budzi zawsze wśród byłych małżonków podział nieruchomości. Problemów można jednak uniknąć. Jak?

Wielka płyta

Nawet 40 proc. wszystkich mieszkań w polskich miastach można znaleźć w blokach z wielkiej płyty. Gdzie takich lokali jest najwięcej i dlaczego wciąż chętnie je kupujemy?

Na mądrych zakupach inwestor osczędzi nawet kilkanaście procent kosztów budowy domu

Przed budową domu czy kapitalnym remontem mieszkania trzeba zdecydować o tym, czy zakup materiałów budowlanych powierzyć wykonawcy czy też zadbać o zaopatrzenie samemu. Każda z opcji ma swoje plusy i minusy.

Nieruchomości premium

Luksusowe nieruchomości premium sprzedają się w Polsce coraz lepiej. Nic więc dziwnego, że chcą w nie inwestować zarówno deweloperzy, jak i inwestorzy prywatni. Co mają do zaoferowania te lokale?

Przyprawy do przetworów

Przyprawy stosowanie w domowych przetworach często stanowią przysłowiową kropkę nad „i”. To one właśnie nadają smak pysznościom zamkniętym w słoikach. Zobacz, jakie przyprawy i do jakich przetworów warto zastosować.

Zbiornik na deszczówkę – czy warto go mieć i jak dobrać jego wymiary. Czy warto inwestować w odzysk wody deszczowej

Zagospodarowanie i wykorzystanie wody deszczowej to nie tylko ekologiczna moda, lecz również sposób na oszczędność. Do magazynowania wody deszczowej wykorzystywane są specjalne zbiorniki na deszczówkę. Podpowiadamy, jak dobrać ich wymiary i czy opłaca się inwestować w instalację wody deszczowej.

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06