Nieruchomości bliżej Ciebie

Polecamy

koronawirus a kredyt hipoteczny

W związku z pandemią koronawirusa wiele osób może mieć problem z zapłaceniem raty za mieszkanie czy dom. Z tego powodu wprowadzono zmiany, które mają ułatwić spłatę kredytu.

fotowoltaika dofinansowanie 2020

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na fotowoltaikę. Sprawdzamy, z jakich źródeł dofinansowania może skorzystać inwestor indywidualny.

Na nawozy dla kwiatów nie trzeba wydawać wielu pieniędzy

Mieszkanie ozdobione bujną roślinnością jest estetyczne, jego wnętrza wydają się miłe i przyjazne, a atmosfera w nim panująca sprzyja domownikom. Jednak utrzymanie, pielęgnacja i zapewnienie odpowiednich warunków do intensywnego rozwoju są sporym wyzwaniem.

Podatek od nieruchomości to jedna z lepiej ściągalnych należności

Podatek od nieruchomości to jeden z lepiej ściągalnych podatków lokalnych. Samorządy mają sporo możliwości, by ściągnąć należną daninę i lepiej nie zmuszać ich, by po te możliwości sięgnęły. Dowiedz się, jak z zapłatą podatku od nieruchomości w czasie epidemii koronawirusa.

Rządowy program spowodował wzrost zainteresowania fotowoltaiką

W wyniku działań związanych z pierwszym naborem w programie „Mój Prąd" do atmosfery dostanie się o 122 tys. ton mniej dwutlenku węgla rocznie. Takie wyliczenia przedstawił Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jak skorzystać z drugiego naboru?

koronawirus a rynek mieszkaniowy

Eksperci przewidują, że pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 silnie wpłynie na polską gospodarkę. A jak odbije się na rynku mieszkaniowym?

Wnętrza

Porady domowe

Ogród

Budowa

Wiadomości

Galerie zdjęć

Łazienka w stylu retro
Nina Romanek | 2017-07-19 g. 10:21
Fartuch Lukrecja biały
redakcja.regiodom | 2014-12-09 g. 14:06